معرفی انیمیشن ماجراجویانه هتل ترانسیلوانیا

داستان هتل ترانسیلوانیا : دراکولا پس از از دست دادن همسرش به دست یک گروه خشمگین انسانی، مجبور می‌شود دختر شیرخوارش را بزرگ کند. او یک هتل مجلل را برای هیولاها باز می‌کند تا مکانی امن برای تعطیلات دور از انسان‏های شکنجه گر داشته باشند. سال‌ها بعد، ماویس 118 ساله می‌شود و می‌خواهد برای اولین بار از دنیای انسان‌ها دیدن کند.

دراکولا از این اتفاق واهمه دارد. مرد جوانی به نام جانی طور تصادفی وارد هتل می‌شود و عاشق Mavis می‌شود. اکنون، دراکولا باید هویت جانی را پنهان کند و اگر می‌خواهد دنیای خود را حفظ کند، باید قلب دخترش را بشکند.

ساخت هتل ترانسیلوانیا

کنت دراکولا (آدام سندلر) در سال 1895 پس از کشته شدن همسرش مارتا (جکی سندلر) توسط گروهی خشمگین تمرکزش را برای بزرگ کردن دخترش ماویس (سدی سندلر) گذاشت. در همان زمان، دراکولا ساخت یک هتل بزرگ 5 ستاره در ترانسیلوانیا را فقط برای هیولاها سفارش داد. دراکولا قسم می‌خورد که این هتل همیشه یک پناهگاه امن و مکانی برای گذراندن تعطیلات هیولاهای جهان خواهد بود. در همان زمان، دراکولا برای محافظت از دخترش در برابر خطرات دنیای انسانی تلاش می‌کند و Mavis را تشویق می‌کند که از هر انسانی دور بماند.

ماجرای عاشقانه هیولا و انسان

دراکولا برای تولد 118 سالگی ماویس (سلنا گومز) یک مهمانی ترتیب می‌دهد. در این حین وین و واندا گرگینه (استیو بوشمی‌و مولی شانون)، فرانکنشتاین (کوین جیمز) و همسرش یونیس (فران درشر)، گریفین مرد نامرئی (دیوید اسپید) و موری مومیایی (سیلو گرین) از هتل ترانسیلوانیا بازدید می‌کنند. ماویس به دراکولا قولش را یادآوری می‌کند که به او اجازه دهد قلعه را ترک کند تا دنیای انسان‌ها را کشف کند.

در کمال ناباوری دراکولا موافقت می‌کند اما با ماویس صحبت می‌کند که از یک شهر انسانی محلی بازدید کند نه از‌هاوایی زیرا او پیشتر برنامه‏اش را چیده بود. دراکولا با زنگوله‌های زامبی که به شکل انسان درآمده‌اند برای ساکن شدن در شهر جعلی طرحی مفصل ترتیب می‌دهد تا ماویس را بترساند که هرگز از دنیای واقعی انسان‌ها دیدن نکند. نقشه دراکولا جواب می‌دهد، اما زامبی‌ها ناخواسته جاناتان «جانی» لوگرن (اندی سمبرگ) را به هتل ترانسیلوانیا برمی‌گردانند.

دراکولا چه نقشه‌ای در سر دارد؟

دراکولا بلافاصله متوجه می‌شود که جانی یک انسان است. او برای جلوگیری از هراس در هتل ترانسیلوانیا ، جانی را پنهان می‌کند و در عوض فرانکنشتاین را به جای او می‌گذارد. جانی درست زمانی که متوجه می‌شود در هتلی پر از هیولا است با ماویس برخورد می‌کند. جانی و ماویس بلافاصله مجذوب یکدیگر می‌شوند.

مطالب سینمایی را در سایت پوفیلمو دنبال کنید.

دراکولا از احساسات آن‌ها باخبر می‌شود و نمی‌تواند جانی را بدون اطلاع قبلی از هتل خارج کند. دراکولا به سرعت داستانی بازسازی می‌کند که جانی برای برنامه‌ریزی مهمانی‌ها و تازه کردن جشن‌های هتل آورده شده‌است.

هتل ترانسیلوانیا در سال 2012 در کشور آمریکا تولیدشده‌است.

درباره‌ی horie

همچنین ببینید

Sonic the Hedgehog 2

معرفی و بررسی فیلم Sonic the Hedgehog 2| سونیک خارپشت 2

Sonic the Hedgehog 2 یک فیلم کمدی اکشن ماجراجویی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *